Проаналізовано особливості гри в теніс з точки зору аеробних та анаеробних навантажень. Виділено необхідні види тренувань та комплекс компонентів тренування. Наведено приклад розрахунку показника ефективності реалізації анаеробних можливостей організму.

теніс, анаеробна здатність, аеробна витривалість, тренувальні навантаження, tennis, anaerobic capacity, aerobic endurance, training load, muscle recovery

Лукачина, А. В. Деякі фізіологічні особливості фізичних навантажень у тренуванні студентів тенісистів / Лукачина Анатолій Васильович // Актуальные научные исследования в современном мире : журнал. – 2020. – Вып. 1(57), ч. 4. – С. 98-102. – Бібліогр.: 3 назви.

Зібрання