Навчальний посібник розрахований для студентів закладів вищої освіти, які вивчають дисципліну «Вища математика» і охоплює теми, пов’язані з обчисленням границі числової послідовності, границі функції, дослідження функцій на неперервність. У посібнику стисло наведено основні теоретичні відомості, які містять основні поняття, означення, властивості і формулювання теорем, наведено розв'язання основних типових задач. Також посібник містить приклади для самостійного розв’язання і завдання розрахункової роботи. Посібник може бути корисним при самостійній роботі студентів під час вивчення розділу курсу вищої математики “ Вступ до математичного аналізу ”, а також може бути використаний викладачами при проведенні практичних занять і контрольних заходів.

Вища математика. Границі, неперервність : практикум і збірник задач до розрахункової роботи [Електронний ресурс] : навчальний посібник для здобувачів ступеня бакалавра спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: В. Ф. Зражевська. – Електронні текстові дані (1 файл: 779 Мбайт). – Київ : КПІім. Ігоря Сікорського, 2024. – 61 с. – Назва з екрана.