Cтудія зі створення мультимедійних застосунків з дослідженням UI/UX дизайну

Магістерська дисертація на тему «Cтудія зі створення мультимедійних застосунків з дослідженням UI/UX дизайну» складається з 131 сторінок, що містять в собі 4 розділи. Загальна кількість ілюстрацій становить 37, таблиць – 60, плакатів 8 формату А1, кількість джерел згідно з переліком посилань – 38. Актуальність теми: Цифрові видавництва сьогодні пропонують різноманітний спектр послуг, в тому числі створення мультимедійних застосунків, як окремих продуктів, так і доповнень до друкованої продукції. Продукт має бути конкурентоспроможним, зручним у використанні, цікавим для цільової аудиторії, рентабельним для підприємства. UI/UX дизайн є ключовим при створенні якісного застосунку, цікавого користувачам. Сьогодні існуючі застосунки перевантажені мультимедійними компонентами, кількістю екранів, тощо. Розташування елементів на екранах застосунку не завжди є зручним та адаптивним. Відтак, застосунок може втрачати свою популярність та актуальність подальшого розвитку та підтримки. Тому, було вирішено запроектувати студію, яка розроблятиме актуальні мультимедійні застосунки на підставі вивчення UI/UX дизайну. Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами: 0119U103565 – «Розроблення і дослідження технологій репродукування високолініатурними системами. Об’єкт дослідження – технологічний процес створення мультимедійних застосунків. Предмет дослідження – режими та параметри створення та тестування застосунків із попереднім аналізом UI/UX дизайну та створенням прототипу. Мета роботи – дослідження процесів створення мультимедійних застосунків їх тестування та подальшої підтримки на підставі аналізу User experience та розроблення User interface. Методи дослідження – застосування аналітичних методів роботи з інформацією, з подальшим її представленням у візуально-графічному вигляді, проблемно-пошукових, ілюстративно-пояснювальних методів. Застосування методу системного аналізу, теорії графів. Розроблення тестових екранів застосунку та їх тестування цільовою аудиторією. Візуальна та програмна оцінка отриманих результатів. Результат: виконано аналітичний огляд за темою магістерської дисертації, який представлено у вигляді узагальнень, систематизацій, зроблено акцент на необхідності вивчення UX дизайну попередньо створених прототипів перед розробленням UI дизайну. Практичне значення одержаних результатів: розроблено проєкт дизайн-студії зі створення мультимедійних додатків. Розроблено рекомендації щодо створення мультимедійних додатків. Апробація результатів дисертації: 1. VІI Міжнародна науково-технічна конференція «Поліграфічні, мультимедійні та Web-технології». «Cтворення додатку до серії бібліографічних книг» (Харків, 2022) 2. Міжнародна науково-технічна конференція студентів і аспірантів «Друкарство молоде». «Фактори впливу на якість мультимедійних застосунків» (Київ, 2023). 3. Диплом ІІІ ступеня. Конкурс студентських наукових робіт «Молодь і поліграфія». «Проєктування ТП виготовлення журналу з мультимедійним застосунком» (Львів, 2023).

Мультимедійні застосунки, прототипування, Апаратне запезпечення, проєктування

Воловнік, А. В. Cтудія зі створення мультимедійних застосунків з дослідженням UI/UX дизайну : магістерська дис. : 186 Видавництво та поліграфія / Воловнік Анна Василівна. – Київ, 2024. – 131 с.