Лінія для виготовлення силікатної цегли з модернізацією щокової дробарки

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2024

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

КПІ ім. Ігоря Сікорського

Анотація

Метою магістерської дисертації є модернізація щокової дробарки для підвищення якості подрібнення матеріалу. Об’єкт дослідження – технологічний процес виготовлення силікатної цегли. Предмет дослідження – щокова дробарка для виробництва силікатної цегли з модернізацією ексцентрикового валу. З метою усунення недоліків базової конструкції щокової дробарки проведено літературно-патентний огляд та вибір технічного рішення для модернізації. Обрано вал, що дає змогу підвищити якість подрібнення продукції та загалом якість виготовлення силікатної цегли. Також обрана конструкція щокової дробарки із модернізацією рухомої щоки, що дає змогу підвищити ефективність подрібнення матеріалів. Виконано параметричні розрахунки та кінематичні розрахунки базової машини. Розрахунок модернізованого вала виконаний з використанням числового моделювання за допомогою системи ANSYS, що дало змогу визначити працездатність модернізованого вузла. Також виконані розділи монтажу та експлуатації, автоматизації, стартап та розділ охорони праці.

Опис

Ключові слова

щокова дробарка, силікатна цегла, ексцентриковий вал, рухома щока, jack crusher, silicate brick, eccentric shaft, movable jack

Бібліографічний опис

Новік, А. В. Лінія для виготовлення силікатної цегли з модернізацією щокової дробарки : магістерська дис. : 133 Галузеве машинобудування / Новік Антон Валерійович. – Київ, 2024. – 141 с.

DOI