Біотехнологія одержання ліпідів дріжджових грибів для виробництва біодизеля
Вантажиться...
Дата
2020-06
Автори
Науковий керівник
Назва журналу
Номер ISSN
Назва тому
Видавець
КПІ ім. Ігоря Сікорського
Анотація
Пояснювальна записка: 81 с., 5 рис., 10 табл., 57 посилань. У дипломному проекті наведено характеристику дріжджових грибів у якості потенційних продуцентів ліпідів та обґрунтовано вибір виду Y. lipolytica у якості продуцента. Проведено пошук та вибір оптимальних умов, режиму та параметрів культивування біомаси дріжджів, а також ефективних методів виділення ліпідів з метою виробництва біодизеля. Представлено та описано технологію виробництва біодизеля з дріжджової біомаси. Для даної технології створено технологічну та апаратурну схеми. Проведено розрахунки обладнання для виробництва ліпідів дріжджових грибів. На підставі розрахунків виконано креслення виробничого ферментера. Розраховано матеріальний баланс, вказано сировину та напівпродукти, параметри контролю,та описано заходи щодо охорони праці і довкілля.
Опис
Ключові слова
біодизель, дріжджові гриби, біотехнологія, періодичне культивування, ферментер, біоенергетика, ліпіди, biodiesel, yeast fungi, biotechnology, fed-batch fermentation, bioreactor, bioenergy, lipids
Бібліографічний опис
Демченко, К. О. Біотехнологія одержання ліпідів дріжджових грибів для виробництва біодизеля : дипломний проєкт ... бакалавра : 162 Біотехнології та біоінженерія / Демченко Ксенія Олегівна. – Київ, 2020. – 81 с.