Вища математика. Числові та функціональні ряди

У навчальному посібнику викладено необхідний теоретичний матеріал розділу «Числові та функціональні ряди», наведено велику кількість розв’язаних прикладів, запропоновано завдання для самостійної роботи. Посібник містить тридцять варіантів індивідуальних завдань для розрахункової роботи та розгорнутий довідковий матеріал. Призначений для здобувачів ступеня бакалавра за природничими і технічними спеціальностями, буде також корисним викладачам для проведення лекційних і практичних занять.

Даний навчальний посібник відповідає навчальним програмам з вищої математики для підготовки бакалаврів інженерно-технічних спеціальностей НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» денної та заочної форм навчання і складається з наступних тем: числові ряди, збіжність ряду; основні властивості збіжних числових рядів; достатні ознаки збіжності числових рядів з додатними членами; знакозмінні ряди, абсолютна та умовна збіжності; функціональні ряди, область збіжності, рівномірна збіжність; степеневі ряди, інтервал та радіус збіжності, теорема Абеля; ряди Тейлора і Маклорена; розвинення в ряд основних елементарних функцій; ряди Фур’є. Кожна тема містить необхідний теоретичний матеріал з поданням основних формул, означень та теорем з доведенням, зразки розв’язання типових навчальних прикладів, які можуть бути використані в лекційній та аудиторній роботі, достатню кількість завдань для самостійної аудиторної та домашньої роботи студентів, відповіді до них. В кінці посібника наведено 30 варіантів індивідуальних завдань за вказаними темами у зручному для використання форматі та розгорнутий довідковий матеріал. Навчальний посібник рекомендований студентам і викладачам технічних спеціальностей вищих навчальних закладів.

вища математика, числові ряди, функціональні ряди, ряди Фур'є

Вища математика. Числові та функціональні ряди [Електронний ресурс] : навчальний посібник для здобувачів ступеня бакалавра за природничими і технічними спеціальностями / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: О. В. Борисенко, В. В. Листопадова. – Електронні текстові дані (1 файл: 2,63 Mбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2023. – 117 с. – Назва з екрана.