Прикладні лінгвістичні дослідження. Вступ до наукових досліджень

Ескіз недоступний

Навчально-методичне видання призначене допомогти студентам 3 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 035 «Філологія» організувати свою самостійну роботу з освітнього компонента «Прикладні лінгвістичні дослідження. Вступ до наукових досліджень». Посібник розроблено відповідно до чинних нормативних актів МОН України, положень КПІ ім. Ігоря Сікорського, навчальних та робочих навчальних планів факультету лінгвістики та призначено для використання здобувачами і науково-педагогічними працівниками факультету лінгвістики.

Прикладні лінгвістичні дослідження. Вступ до наукових досліджень [Електронний ресурс] : навч. посіб. до самостійної роботи студентів 3 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти факультету лінгвістики / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: О. В. Ткачик, О. В. Скобнікова. – Електронні текстові дані (1 файл: 93,45 Кбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2022. – 67 с. – Назва з екрана.