Навчальний посібник розрахований для студентів закладів вищої освіти, які вивчають дисципліну «Вища математика» і охоплює такі розділи: елементи лінійної алгебри, елементи векторної алгебри, елементи аналітичної геометрії. У посібнику стисло наведено основні теоретичні відомості, які містять основні поняття, означення, властивості і формулювання теорем, а також розібрано достатню кількість розв'язання деяких типових задач. Також посібник містить завдання розрахункових робіт з цих тем. Посібник може бути корисним при самостійній роботі студентів під час вивчення вище зазначених розділів курсу вищої математики, а також може бути використаний викладачами при проведенні практичних занять і контрольних заходів.

вища математика, лінійна алгебра, векторна алгебра, аналітична геометрія, матриці, визначники, вектор, пряма на площині, пряма в просторі, площина, формули Крамера, метод Гаусса

Вища математика. Елементи лінійної і векторної алгебри, аналітична геометрія. Практикум [Електронний ресурс] : навч. посіб. для здобувачів ступеня бакалавра спец. 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: Н. Л. Денисенко, В. Ф. Зражевська. – Електронні текстові дані (1 файл: 4,01 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2024. – 168 с. – Назва з екрана.