English for professional purposes. Applied mechanics. Part I

Підручник «Англійська мова професійного спрямування. Прикладна механіка» призначений для студентів-майбутніх інженерів з прикладної механіки (3 курс, перший (бакалаврський) рівень вищої освіти) у галузі механічна інженерія, які опановують англійську мову з фаху у технічних університетах. Метою підручника є формування професійно орієнтованої англомовної компетентності на достатньому рівні володіння мовою (В2). Також використання даного підручника сприяє удосконаленню організації іншомовного навчання в аудиторний і позааудиторний час, посиленню міждисциплінарних зв’язків гуманітарного та фахового напрямків; зміцненню знань фахових дисциплін; розвитку вміння вчитися самостійно; удосконаленню критичного мислення у майбутніх фахівців галузі механічної інженерії. Підручник містить вісім розділів, які охоплюють фахову тематику галузі прикладної механіки (“Machines: Efficiency and Mechanical Advantage”, “Machine Parts: Bearings, Gears, Valves, Ratchet, Gauge”, “Machine Tools Operations”, “Application of Hydraulics in Mechanical Engineering”, “Types of Pumps”, “Engineering Material Properties”, “Strength of Materials”, “Automation”). Кожен розділ складається з восьми блоків, що орієнтовані на формування професійно орієнтованих англомовних компетентностей у читанні, аудіюванні, говорінні, письмі та перекладі.

machines, mechanical advantage, bearings, gears, machine tools operations, hydraulics, mechanical engineering, types of pumps, engineering material properties, strength of materials, automation

English for professional purposes. Applied mechanics. Part I [Electronic resource] : Course Book Approved by the Academic Council of Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute as a Course Book for students of speciality 131 «Applied Mechanics» (the first (bachelor) level of higher education) / Yu. Е. Lavrysh, І. М. Lytovchenko, О. S. Synekop, І. V. Stavytska, О. Y. Chugai, О. G. Кorbut ; Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute. – Electronic text data (1 file: 4,93 Mb). – Kyiv : Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute, 2023. – 313 p. – Title from the screen.