Хімія 2. Хімічні технології в енергетиці. Лабораторний практикум

Лабораторні роботи, представлені в практикумі призначені для ознайомлення студентів з основами хімічного аналізу якості твердого та рідкого палива, води, що використовується в теплотехнічному та енергетичному обладнанні. В лабораторному практикумі приведені типові методики, які використовуються для визначення вологості та зольності твердого палива, визначення основних показників біодизеля – вмісту води, кислотного та йодного числа, а також визначення твердості води. Лабораторний практикум Хімія 2. Хімічні технології в енергетиці розроблений для студентів спеціальності «Теплоенергетика».

теплоенергетика, енергетична сировина

Хімія 2. Хімічні технології в енергетиці. Лабораторний практикум [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів спеціальності 144 «Теплоенергетика», освітньої програми «Енергетичний менеджмент та інжиніринг теплоенергетичних систем» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: М. Ю. Козар, Л. С. Зубченко, О. Я. Боровик. – Електронні текстові дані (1 файл: 914 Кбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2019. – 57 с. – Назва з екрану.