Ескіз недоступний

Дипломна робота складається зі вступу, трьох розділів, висновків, список використаних джерел налічує 45 найменувань. Загальний обсяг роботи – 113 сторінок, які містять 20 таблиць та 23 рисунки, крім того, робота містить 3 додатки. Метою роботи є пошук шляхів підвищення ефективності маркетингових комунікацій школи англійської мови «Green Forest». Об’єктом дослідження є ефективність комплексу маркетингових комунікацій школи англійської мови «Green Forest» на ринку освітніх послуг України. Предметом дослідження є теоретичні основи та практичні аспекти, реалізації ефективного комплексу маркетингових комунікацій школи англійської мови «Green Forest». У ході аналізу макро- та мезосередовища було визначено такі загрози для компанії: скорочення бюджету школи, cкорочення доходів потенційних студентів, а отже, і зменшення попиту на послуги школи та сильна конкуренція на ринку. Також було визначено можливості, до яких відносяться: використання якості послуг як інструменту для підвищення довіри споживачів, застосування Інтернету як каналу для маркетингу і продажу, а також, сприяння розвитку внутрішнього ринку через просування англійської мови серед населення. Обрано найдієвіші методи дослідження, визначено його ціль і завдання, сформульовано гіпотези та визначено етапи проведення. Використано загальноприйняті наукові методи, такі як аналіз, синтез та логіка, SWOT-аналіз, методи кабінетних досліджень та опитування кінцевих споживачів. Отримані результати у практичному виконанні дозволяють сформувати ефективні маркетингові комунікації для компанії «Green Forest», що дозволить підвищити впізнаваність торгової марки серед цільової аудиторії, лояльність споживачів та збільшення обсягів продажу. Новизна отриманих результатів полягає в тому, що проведене дослідження спрямоване на підвищення ефективності маркетингових комунікацій для школи англійської мови «Green Forest». Крім того, в рамках дослідження були розроблені детальні рекомендації щодо підвищення ефективності тих елементів маркетингових комунікацій, які є найбільш доцільними для досліджуваної компанії.

школа англійської мови, ринок освітніх послуг, маркетингова управлінська проблема, маркетингові комунікації, маркетингове дослідження

Черняк, Є. Б. Підвищення ефективності маркетингових комунікацій школи англійської мови «Green Forest» : дипломна робота ... бакалавра : 075 Маркетинг / Черняк Єва Борисівна. - Київ, 2023. - 115 с.