Математична економіка. Навчально-методичний комплекс дисципліни

Навчальний посібник містить навчально-методичний комплекс дисципліни «Математична економіка», яка призначена для здобувачів ступеня бакалавра за освітньою програмою «Економічна аналітика» спеціальності 051 «Економіка». У посібнику наведено тематичний план дисципліни, викладено зміст та методичні поради до вивчення тем, запитання для їх опрацювання. Посібник включає тематику, орієнтовні завдання для практичних занять, а також методичні рекомендації до виконання завдань для самостийного опрацювання студентами, питання для складання екзамену з дисципліни. Надано критерії поточного та підсумкового контролю. Навчально-методичний комплекс сприятиме засвоєнню студентами знань та набуттю практичних навичок з дослідження економічних проблем формально-математичними методами, аналізу математичних моделей економіки для обгрунтування ефективних рішень.

тематична програма дисципліни, методика виконання завдань, поточний та підсумковий контроль, статична модель Леонтьєва, динамічна модель Леонтьєва, модель Харрода-Домара, модель Кейнса, модель Солоу, моделі оптимального економічного зростання, лінійні моделі попиту та пропозиції

Математична економіка. Навчально-методичний комплекс дисципліни [Електронний ресурс] : навчальний посібник для здобувачів ступеня бакалавра за освітньою програмою «Економічна аналітика» спеціальності 051 «Економіка» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: Ж. Т. Черноусова. – Електронні текстові дані (1 файл: 1,03 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2024. – 47 с. – Назва з екрана.