Модель оцінки рівня когнітивного навантаження на основі фізіологічних та фізичних факторів

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2023

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

КПІ ім. Ігоря Сікорського

Анотація

Актуальність теми. Оцінка рівня когнітивного навантаження є дуже важливим показником для працездатності людини та її здоров’я загалом. Працівники спецслужб, критичної інфраструктури, лабораторій, хірурги та їх асистенти повинні приймати миттєві та раціональні рішення. У випадку підвищення рівня когнітивного навантаження ефективність та відсоток помилки у роботі зростає, що може призвести до негативних та небезпечних наслідків. Метою є розробка автоматичного визначення когнітивного навантаження шляхом відбору найкращого методу оцінки рівня когнітивного навантаження за допомогою порівняння алгоритмів класифікації та створення моделі для оцінки рівня когнітивного навантаження.

Опис

Ключові слова

алгоритми класифікації, когнітивне навантаження, FNN, порівняння алгоритмів, аналіз, classification algorithms, cognitive load, comparison of algorithms, analysis

Бібліографічний опис

Черних, М. А. Модель оцінки рівня когнітивного навантаження на основі фізіологічних та фізичних факторів : дипломна робота ... бакалавра : 122 Комп’ютерні науки / Черних Максим Андрійович. – Київ, 2023. – 66 с.

DOI