Вступ до спеціальності. Лабораторний практикум

У навчальному посібнику наведено перелік лабораторних робіт, що ставлять за мету закріплення та поглиблення теоретичних знань у студентів, засвоєння принципів поліграфічного виробництва, основних видів друку, етапів виготовлення поліграфічної продукції. Навчальний посібник призначений для здобувачів ступеня бакалавра, що навчаються за спеціальністю 186 «Видавництво та поліграфія» також може бути корисним для інших факультетів, навчальних інститутів та зацікавлених осіб.

Талімонова, Н. Л. Вступ до спеціальності. Лабораторний практикум [Електронний ресурс] : навчальний посібник для здобувачів ступеня бакалавра за освітньою програмою «Технології друкованих і електронних видань» спеціальності 186 «Видавництво та поліграфія» / Н. Л. Талімонова, О. В. Назаренко ; КПІ ім. Ігоря Сікорського. – Електронні текстові дані (1 файл: 1,83 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2024. – 28 с. – Назва з екрана.