Вебзастосунок для автоматичного підбору вакансій на основі резюме та адаптації резюме за допомогою нейромереж для IT-галузі (комплексна тема)
Вантажиться...
Дата
2025
Науковий керівник
Назва журналу
Номер ISSN
Назва тому
Видавець
КПІ ім. Ігоря Сікорського
Анотація
Пояснювальна записка дипломного проєкту складається з п’яти розділів, містить 12 таблиць, 40 рисунків та 21 джерело – загалом 63 сторінки.
Дипломний проєкт присвячений розробці вебзастосунку для підбору вакансій на основі резюме та адаптації резюме.
Мета: створення вебзастосунку, котрий допомагає пошукачам роботи підбирати найбільш релевантні вакансії в IT-галузі та адаптувати зміст резюме користувача від вимоги обраних вакансій, що підвищує точність процесу працевлаштування для обох сторін на ринку праці.
У першому розділі наведено аналіз предметної області сфери працевлаштування в ІТ, порівняльний аналіз між реалізованим програмним застосунком та аналогами, виділено переваги та недоліки перед кожним з них та наведено 2 основних бізнес-процеси.
У другому розділі наведено основні варіанти використання програмного забезпечення, функціональні та нефункціональні вимоги до програмного забезпечення та сформульовано системні вимоги до нього, наведено результати аналізу економічних показників ПЗ та наведено його приблизну собівартість.
У третьому розділі наведено архітектуру програмного забезпечення, наведено обґрунтування прийнятих основних архітектурних рішень та застосування використаних засобів розробки.
У четвертому розділі наведено опис контрольного прикладу.
У п’ятому розділі наведено результати порівняльного аналізу можливих способів розгортання програмного застосунку, наведено обґрунтування обраного варіанту.
Програмне забезпечення впроваджено на хостингу Render.
Опис
Вебзастосунок для автоматичного підбору вакансій на основі резюме та адаптації резюме за допомогою нейромереж для ІТ галузі (комплексна тема). Вебзастосунок та агрегація вакансій : https://ela.kpi.ua/handle/123456789/80712 ; Вебзастосунок для автоматичного підбору вакансій на основі резюме та адаптації резюме за допомогою нейромереж для ІТ-галузі (комплексна тема). API машинного навчання :https://ela.kpi.ua/handle/123456789/80713.
Ключові слова
вебзастосунок, вакансії, резюме, web application, vacancies, resume, Firebase, .NET, Angular, FastAPI
Бібліографічний опис
Рябов, Ю. І. Вебзастосунок для автоматичного підбору вакансій на основі резюме та адаптації резюме за допомогою нейромереж для IT-галузі (комплексна тема) : дипломний проєкт ... бакалавра : 121 Інженерія програмного забезпечення / Рябов Юрій Ігорович, Сідак Кирил Ігорович. - Київ, 2025. - 108 с.