Теорiя ймовiрностi та математична статистика. Курс лекцiй

Метою видання навчального посiбника ”Теорiя ймовiрностi та математична статистика. Курс лекцiй” є допомога студентам у закрiпленнi та поглибленому розумiннi означень, теоретичних положень та методiв теорiї ймовiрностi та математичної статистики. У навчальному посiбнику для першого роздiлу на основi використаної лiтератури вiдiбрано традицiйний матерiал теорiї ймовiрностi, який є математичною основою для другого роздiлу навчального посiбника, де викладаються основи математичної статистики. Навчальний матерiал другого роздiлу навчального посiбника викладається з використанням бiблiотек (для розв’язку основних задач математичної статистики) такої мови програмування високого рiвня, як Python 3.*. Такий пiдхiд до викладання математичної статистики вiдповiдає вимогам часу, оскiльки нинi Python 3.* активно використовується в аналiзi великих даних, машинному навчаннi, задачах штучного iнтелекту. У кожному пiдроздiлi методичного посiбника для прикладiв пiдiбрано найбiльш типовi задачi теорiї ймовiрностi та математичної статистики та наведенi їх роз’язки. Для частини задач наведенi приклади розв’язкiв з використанням мови програмування Python 3.*. Кожний пiдроздiл посiбника також мiстить запитання студентам для самоконтролю їх знань.

Теорiя ймовiрностi та математична статистика. Курс лекцiй [Електронний ресурс] : навч. посiб. для здобувачiв ступеня бакалавра за освiтньою програмою «Системи керування лiтальними апаратами та комплексами» спецiальностi 173 «Авiонiка» / КПI iм. Iгоря Сiкорського ; уклад.: Чепiлко М. М. – Електрон. текст. данi (1 файл: 1,8 Мбайт). – Київ : КПI iм. Iгоря Сiкорського, 2024. – 181 с. – Назва з екрана.