Циклічні види спорту. Підвищення рівня розвитку гнучкості

Гнучкість, як показують наукові дослідження, багато в чому визначає рівень технічної майстерності та результативність занять плаванням, спрямованої на розвиток інших рухових якостей. Недостатній розвиток гнучкості значно ускладнює та уповільнює процес формування специфічних навичок у плаванні, ускладнює координацію рухів, обмежує можливість прояву та підвищення силових і швидкісних здібностей, збільшує ймовірність ушкодження м’язів, сухожиль, суглобів.

фізичні якості, гнучкість, плавання, студенти physical qualities, flexibility, swimming, students

Циклічні види спорту. Підвищення рівня розвитку гнучкості [Електронний ресурс] : навчальний посібник для самостійної роботи студентів / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: І. Ю. Хіміч, Н. А. Дакал, В. В. Зубко, О. Ю. Качалов, В. М. Парахонько, К. М. Смірнов, О. Г. Черевичко. - Електронні текстові дані (1 файл: 969 Кбайт). - Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2024. - 50 с. - Назва з екрана.