Навчально-методичні матеріали (КТОС)

Постійне посилання зібрання

Зараз показуємо 1 - 8 з 8
  • ДокументВідкритий доступ
    Єдиноборства. Основи прикладної техніки східних бойових мистецтв – таеквон-до, карате
    (КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2024) Саламаха, О. Є.
    Викладено теорію прикладної техніки східних бойових мистецтв. Підручник містить деталізований опис бойових стійок, виконання прикладної ударної та захисної техніки й техніку переміщень. Теорія надається за ступенем зростання складності. Описано методику навчання, відпрацювання та вдосконалення кожного з видів технічних прийомів й тактичні ситуації з їхнього застосування. Приділено особливу увагу фотографіям, які детально відображають усі основні та ключові фази кожного технічного елемента з різних сторін. Наведено основні помилки виконання. Запропоновано тестові завдання для самоперевірки та закріплення матеріалу. Для здобувачів вищої освіти ступеня бакалавр 2-го курсу всіх спеціальностей, які обрали вибіркову дисципліну єдиноборства. Підручник також буде корисним для здобувачів вищої освіти педагогічних навчальних закладів спортивних напрямів та тренерів. Запропонований підручник компенсує відсутність аналогічної літератури як у ресурсах бібліотеки КПІ ім. Ігоря Сікорського, так і в інших бібліотеках України. Мета видання підручника забезпечити дисципліну єдиноборства необхідним теоретичним матеріалом та покращити навчальний процес і надати студентам можливість більш поглибленого вивчення прикладної базової техніки єдиноборств.
    Єдиноборства. Бокс
    (КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2023) Назимок, Віктор Васильович; Гаврилова, Надія Михайлівна; Мартинов, Юрій Олександрович; Добровольський, Володимир Едвардович.
    Посібник створений для студентів НТУУ «КПІ» ім. Ігоря Сікорського з метою ознайомлення з таким предметом вибіркової дисципліни як Бокс. В посібник ввійшли такі розділи: Вступ, Історія виникнення та розвитку боксу в Україні та світі, Фізіологічні особливості людини при заняттях боксом, Стресові стани при заняттях боксом, Травматизм при заняттях боксом і його попередження, Техніка боксу, Тактика боксу, Загальна фізична підготовка, Спеціальна фізична підготовка, Поняття «Психологічна підготовка боксера», Правила проведення змагань в аматорському боксі, Контрольні запитання для перевірки, Література.
  • ДокументВідкритий доступ
    Ігрові види спорту «Ігрові види спорту. Волейбол»
    (КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2023) Міщук, Д. М.; Сироватко, З. В.; Абрамов, С. А.
    У посібнику надаються основні методи для роботи з початківцями, методичні основи навчання основним технічним елементам в волейболі. Він містить рекомендації щодо організації навчально-тренувального процесу здобувачів вищої освіти і окремих спортсменів протягом практичних занять по курсу волейбол. Посібник призначений для здобувачів вищої освіти закладів вищої освіти та середніх навчальних закладів, тренерів та викладачів спортивних ігор, що викладають волейбол, також для спортсменів, які самостійно підвищують технічну підготовку.
  • ДокументВідкритий доступ
    Складно-координаційні види спорту (спортивна гімнастика, акробатика, стрибки на батуті, хореографія, воркаут). Спортивна гімнастика, акробатика
    (КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2023) Зеніна, Ірина Володимирівна; Шишацька, Валентина Іванівна; Добровольський, Володимир Едвардович
    Посібник розрахований для здобувачів вищої освіти 2 курсу навчання усіх напрямів підготовки освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» з метою підвищення фізичної підготовки, розвитку фізичних якостей, відновлення та збереження здоров`я. На відміну від існуючих підручників, допоможе здобувачам вищої освіти отримати необхідні теоретичні відомості програми зі спортивної гімнастики і акробатики. Зміст посібника охоплює всі сторони навчальної роботи з курсу гімнастики і методики викладання. В матеріалах визначені актуальні питання методичних особливостей гімнастики, вимоги до проведення занять і уроків та гімнастична термінологія. Розкриті принципи організації навчально-тренувального процесу, умови запобігання травматизму. В роботі подані принципові питання і сучасний погляд на навчання руховим діям і вправам, техніки гімнастичних та акробатичних вправ і особливості методики гімнастики. Теоретичні матеріали призначені для самостійної роботи здобувачів вищої освіти.
  • ДокументВідкритий доступ
    Фізичне виховання. Самостійні заняття студенток із гінекологічними захворюваннями
    (КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021) Карпюк, Ірина Юріївна; Обезюк, Тетяна Костянтинівна
  • ДокументВідкритий доступ