Автоматизована лабораторія підготовки та обробки зразків міцелію

2021-12

Дипломний проект на здобуття ступеня магістра з напряму підготовки– Машинобудування. - Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського", Київ, 2021. Мета роботи – створення автоматизованої лабораторії для дослідження зразків міцелію, модульної конструкції, на основі сформованого ТЗ. ТЗ формується на основі спільної проблематики сфери діяльності певного сектору бізнесу, та конкуренотноздатних технічних рішень вже існуючих, чи представленних на ICO продуктів. В процесі роботи було опрацьовано наступні етапи: Проведено аналіз конструкцій аналогічних рішень різних сфер застосування; Патентний аналіз ; Розглянуто існуючі процеси , які необхідно автоматизувати використовуючи майбутню систему; Пошук та формування технічної документації; Розглянуто шляхи концептуальної конструктивної реалізації запропонованого обладнання, обгрунтувати вибір; Виконано розробку конструкції, обгрунтувати вибір основних параметрів та вибір концепту; Розробка 3D моделей; Створення робочих креслень та документації.

робот, робот скара, чашка Петрі, міцелій, середовище агару, автоматизація

Митрофанов, А. В. Автоматизована лабораторія підготовки та обробки зразків міцелію : магістерська дис. : 131 Прикладна механіка / Митрофанов Артем Віталійович. – Київ, 2021. – 77 с.