Модернізація гідравлічної станції для підняття трюмних люків на несамохідних стальних баржах

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2023

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

КПІ ім. Ігоря Сікорського

Анотація

Дана дипломна робота присвячена модернізації гідравлічної системи підйому трюмних люків на несамохідних баржах. Для розробки власної системи було вивчено існуючі рішення різних типів і виробників подібних гідравлічних систем. На основі цього було сформовано технічне завдання для проектування системи. Перед складанням принципової гідравлічної схеми було обґрунтовано використання конкретних гідравлічних пристроїв. Також проведено розрахунки параметрів гідроциліндрів. Були здійснені розрахунки гідравлічних втрат та підбір обладнання. Також була розроблена технологія виготовлення поршня гідроциліндра, а також розглянуто питання безпеки праці при роботі з такою системою.

Опис

Ключові слова

гідропривід, гідравлічна схема, дільник потоку, гідроциліндр, hydraulic drive, hydraulic diagram, hydraulic cylinder, flowdivider

Бібліографічний опис

Чуріков, Р. К. Модернізація гідравлічної станції для підняття трюмних люків на несамохідних стальних баржах : дипломний проєкт ... бакалавра : 131 Прикладна механіка / Чуріков Родіон Кирилович. – Київ, 2023. – 71 с.

DOI