Уміщено матеріал із чітким та строгим доведенням усіх тверджень курсу, який повною мірою охоплює програму навчальної дисципліни «Математичний аналіз» для студентів фізико-математичного факультету зі спеціальності «Фізика та астрономія». У третій частині підручника викладено теорію числових і функціональних рядів та теорію інтегралів, залежних від параметра. Для студентів факультетів фізико-математичного й електронно-технічного профілів, може бути корисним для поглибленого вивчення дисципліни та успішного виконання самостійної роботи.

числові і функціональні ряди, перетворення Фур'є

Бакун, В. В. Математичний аналіз. Частина ІІІ. Числові й функціональні ряди. Інтеграли, залежні від параметра [Електронний ресурс] : підручник у 3-х ч. / В. В. Бакун ; КПІ ім. Ігоря Сікорського. – Електронні текстові дані (1 файл: 3,23 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021. – 435 с. – Назва з екрана.