Нелінійні та дискретні системи автоматичного керування

Автори

Методичні вказівки призначені для проведення практичних занять з дисципліни «Нелінійні та дискретні системи автоматичного керування», яка є однією з основних при підготовці бакалаврів-електромеханіків спеціальності «Електромеханічні системи автоматизації та електропривод». Методичні вказівки охоплюють дев’ять практичних занять. У кожному підрозділі, крім матеріалу для аудиторних занять, наведено також задачі для самостійної роботи студентів.

Повний текст документа доступний лише в локальній мережі університету

нелінійні системи, дискретні системи

Нелінійні та дискретні системи автоматичного керування [Електронний ресурс] : методичні вказівки до практичних занять з дисципліни для студентів напряму підготовки бакалаврів 6.050702 – «Електромеханіка» спеціальності «Електромеханічні системи автоматизації та електропривод» денної форми навчання / НТУУ «КПІ» ; уклад. В. Ф. Кудін, Б. І. Приймак. – Електронні текстові дані (1 файл: 738 Кбайт). – Київ : НТУУ «КПІ», 2010. - Назва з екрана.