Системи керування електроприводами : дослідження системи електромашинний підсилювач поперечного поля - двигун постійного струму з незалежним збудженням

Ескіз недоступний

Автори

Метою даної лабораторної роботи є дослідження статичних і динамічних режимів системи «Електромашинний підсилювач – двигун постійного струму», побудованої по структурі з підсумовуючим підсилювачем, в якій використовуються принципи керування за відхиленням та збуренням, а також комбіноване керування, придбання студентами навичок проведення експериментальних досліджень та налагодження замкненої системи автоматичного керування, ознайомлення із зразками обладнання, яке використовується у промисловості.

Повний текст документа доступний лише в локальній мережі університету

типові системи електроприводу, електромеханічні системи

Системи керування електроприводами: дослідження системи електромашинний підсилювач поперечного поля - двигун постійного струму з незалежним збудженням [Електронний ресурс] : методичні вказівки до виконання лабораторної роботи для студентів напряму підготовки 6.050702 «Електромеханіка» спеціальності «Електромеханічні системи автоматизації та електропривод» денної та заочної форм навчання / НТУУ «КПІ» ; уклад. О. М. Халімовський, В. І. Теряєв. - Електронні текстові дані (1 файл: 1,5 Мбайт). - Київ : НТУУ «КПІ», 2009. - Назва з екрана.