3-D модель короткого кріплення для біомеханічного протезу кисті у дітей на основі прогностичної моделі

Актуальність. Після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну 949 дітей отримали поранення різного ступеню тяжкості. Частина з цих дітей вже потребує протезування верхніх кінцівок. Після закінчення війни Україна стикнеться із проблемою невідпрацьованих боєприпасів, які частіше будуть уражати саме дітей, бо цікавість нового предмету може перевищити заборони батьків. Через це зросте кількість дитей, що потребують протезування кистей, а отже і новітніх розробок у сфері дитячого протезування. Мета дипломної роботи: вдосконалення тривимірної моделі конектора для з’єднання протезу кисті дітей з куксоприймачем на основі прогностичної моделі. Задачі дипломної роботи: 1. Провести аналіз існуючих математичних моделей, які використовуються для дитячого протезування верхніх кінцівок. 2. Провести аналіз існуючих кріплень між протезом кисті та куксоприймачем. 3. Визначити основні параметри протезів верхньої кінцівки, які будуть використані при математичному моделюванні та 3D моделюванні. 4. Побудувати прогностичну математичну модель основних параметрів протезу верхньої кінцівки дитини. 5. Розробити 3D модель короткого кріплення для біомеханічного протезу кисті у дітей.

дитяче протезування, протези верхніх кінцівок, зап’ясткові конектори, прогностична математична модель, регресійний аналіз, дискримінантний аналіз, параметрична 3D модель, pediatric prosthetics, upper limb prostheses, wrist connectors, prognostic mathematical model, regression analysis, discriminant analysis, parametric 3D model

Коровкіна, В. І. 3-D модель короткого кріплення для біомеханічноіго протезу кисті у дітей на основ прогнотичної моделі : дипломна робота ... бакалавра : 163 БМІ / Коровкіна Василиса Іванівна. - Київ, 2023. - 70 с