Система розпізнавання емоцій людини на основі нейронної мережі

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2020-06

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

КПІ ім. Ігоря Сікорського

Анотація

Мета дипломного проєкту дослідити відомості про засоби машинного зору, методи та алгоритми розпізнавання емоцій та обличчя людини на зображенні, порівняти різні архітектури нейромереж та визначити, яка найкраще підходить під визначену систему. Створити систему, яка б з допомогою нейромережі могла розпізнавати емоції людини на зображенні. Під час розробки програми було проведено аналіз існуючих рішень, також проаналізовані алгоритми для реалізації програми , було проведено порівняння архітектур нейронних мереж та знайдено, що найкраще підходить згорткова нейронна мережа. Також було в цілому проведено аналіз, в яких сферах життя людини може використовуватись така система, та які існують проблеми в її розробці. Розроблена програма виконує розпізнання емоцій людини на зображенні з використанням нейронної мережі, що дозволяє використовувати дану систему для різних цілей. Дипломний проєкт містить: 64 ст., 23 рис., 2 табл., 15 посилань на використаних джерел.

Опис

Ключові слова

CNN, розпізнання емоцій, emotion recognition, нейронна мережа, neural network, комп’ютерний зір, computer vision, OpenCV, Keras

Бібліографічний опис

Висовень, Б. П. Система розпізнавання емоцій людини на основі нейронної мережі : дипломний проєкт ... бакалавра : 123 Комп’ютерна інженерія / Висовень Богдан Петрович. – Київ, 2020. – 82 с.

DOI