Генерація коду з мікросервісного додатку у безсерверний

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2022-06

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

КПІ ім. Ігоря Сікорського

Анотація

Метою даної роботи було дослідження можливостей переходу з мікрсервісної архітектури на безсерверну, а також його реалізація. Використання безсерверної архітектури суттєво спростило і покращило процес створення програмних рішень завдяки зниженню експлуатаційних витрат, швидку розробку, розгортання і масштабування програм. Все більше мікросервісних проектів переноситься до хмари, незважаючи на те, що цей процес є досить трудомістким і нетривіальним. Таку зміну архітектури додатків можна, звичайно, виконувати вручну, але в такому разі доведеться жертвувати людськими ресурсами та фінансами. Тому є сенс розглянути способи автоматичної генерації мікросервісного коду у безсерверний, не залучаючи до цього процесу розробників, дозволяючи їм зосередитись на створенні і підтримці функціоналу програмного продутку. Результат роботи: модель та базове програмне рішення для генерації коду з мікросервісного додатку у безсерверний. Загальний обсяг роботи 81 с., 18 рис., 7 таблиць, 20 джерел.

Опис

Ключові слова

безсерверна архітектура, мікросервіс, безсерверні мікросервіси, моноліт, amazon web services, serverless architecture, microservice, serverless microservices, monolith

Бібліографічний опис

Хоменко, Є. С. Генерація коду з мікросервісного додатку у безсерверний : дипломна робота ... бакалавра : 122 Комп'ютерні науки / Хоменко Євген Сергійович. - Київ, 2022. - 81 с.

DOI