Програмно-визначене радіо для застосування у радіорозвідці

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2024

Науковий керівник

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Анотація

Робота складається зі вступу, п’ятьох розділів, висновків, списку літератури з 28 позицій. Загальний обсяг роботи становить 82 сторінки, з яких основний зміст роботи викладено на 78 сторінках, робота включає 58 рисунків. Мета дослідження: створення програмно-апаратного комплексу на основі програмно-визначеного радіо, яке застосовується для здійснення цілодобової радіорозвідки. Для досягнення вказаної мети потрібно вирішити такі завдання: - Визначити тип та характеристики основних засобів зв’язку, які використовує ворог в зоні ведення радіорозвідки; - Дослідити існуючі методи та засоби для ведення радіорозвідки; - Проаналізувати ефективність існуючих методів та апаратного забезпечення для успішного виконання поставлених завдань у радіорозвідці; - Обрати найбільш ефективні та доступні засоби для ведення цілодобового радіомоніторингу та радіорозвідки відповідно до поставлених задач та типів засобів, що застосовує ворог в зоні відповідальності; - Визначити перелік необхідного обладнання для ведення цілодобового радіомоніторингу та радіорозвідки; - Виконати радіомоніторинг та радіорозвідку в зоні відповідальності; - Виконати аналіз отриманих даних, проаналізувати ефективність та доцільність застосування обраних засобів ведення радіорозвідки. Об’єктом дослідження є використання програмно-визначеного радіо для здійснення радіорозвідки. Предметом дослідження є методи налаштування та автоматизації під час роботи з програмно-визначеним радіо. Методами дослідження є аналіз існуючих доступних цивільних засобів для оцінки радіо обстановки та пошук можливостей, для застосування даних засобів під час ведення радіомоніторингу поблизу та на полі бою, ведення ефективної радіорозвідки. Важливою частиною дослідження є пошук шляхів вдосконалення можливостей обраних засобів, а саме їхніх характеристик, надійності, та ефективності. Крім того, важливим аспектом даного дослідження є можливість застосування набутих знань протягом навчання під час виконання реальних бойових завдань.

Опис

Ключові слова

РЕР, SDR, програмно-визначене радіо, приймач, антена, обробка даних, автоматизоване робоче місце, перехоплення, аналіз, RER, software-defined radio, receiver, antenna, data processing, automated workplace, interception

Бібліографічний опис

Красовський, Б. В. Програмно-визначене радіо для застосування у радіорозвідці : магістерська дис. : 172 Електронні комунікації та радіотехніка / Красовський Борис Володимирович. – Київ, 2024. – 82 c.

DOI