Лінія виробництва таблеток "Септефрил" з розробкою ферментера-змішувача

Плещук Андрій Ілліч cтудент 4-го курсу, гр. БІ-01 кафедри Біотехніки та інженерії факультету біотехнології і біотехніки КПІ ім. Ігоря Сікорського. Керівник практики –Мельник Вікторія Миколаївна. Тема: “ Лінія виробництва таблеток «Септефрил» з розробкою ферментера-змішувача” Місце проходження практики: ПРАТ «ФАРМАЦЕВТИЧНА ФІРМА "ДАРНИЦЯ" Мета: Ознайомлення з виробництвом сучасної фармації, принципом роботи великого підприємства та сучасним обладнанням, яким укомплектовані виробничі цехи. В звіті про проходження переддипломної практики розглянуто загальні відомості про ПРАТ «ФАРМАЦЕВТИЧНА ФІРМА "ДАРНИЦЯ", його продукцію та виробничі цехи. Досліджено технологічний процес і типи устаткування. Представлено креслення устаткування . Описано технологічну схему. Розраховано економічні показники та зібрано матеріал з охорони праці. Об’єм звіту про проходження практики складає 47 с., містить 3 рисунків, 9 таблиць, 19 використаних літературних джерел .

Дарниця, септефрил, продукція, технологічний процес, Darnitsa, septefril, equipment, technological process

Плещук, А. І. Лінія виробництва таблеток "Септефрил" з розробкою ферментера-змішувача : дипломний проєкт ... бакалавра : 133 Галузеве машинобудування / Плещук Андрій Ілліч. - Київ, 2024. - 81 с.