Вебзастосунок «KPI-Helper» для замовлення освітніх послуг

Даний дипломний проєкт присвячений розробці програмного застосунку для замовлення освітніх послуг. Програмний застосунок розроблено у вигляді вебсайту, основним призначенням якого є налагодити процес пошуку необхідних освітніх послуг різних напрямів, створити інформаційний простір, де кожен студент може знайти застосування своїм унікальним знанням та вмінням, та можливості покращити їх. Таким чином створюється спільнота здобувачів освіти, яка підтримує одне одного, допомагаючи вирішувати конкретні завдання та досягати своїх цілей. У роботі було обґрунтовано та проаналізовано тематику проєкту, розглянуто існуючі рішення для розв'язання поставленої задачі, вибрано інструменти для реалізації проєкту, виконано аналіз структури та архітектури програмного застосунку, а також проведено його тестування. Програмний застосунок забезпечує безпеку інформації шляхом обмеження доступу лише для користувачів, які зареєстровані і авторизовані. Функціональність програмного застосунку стає доступною лише після реєстрації та входу в систему. У результаті даного дипломного проєкту було розроблено архітектуру, серверну та клієнтську частину, інтерфейс користувача у вигляді вебзастосунку, панель керування для адміністратора, розроблено базу даних, що забезпечує ефективну взаємодію та зручне користування для студентської спільноти.

Підручний, В. М. Вебзастосунок «KPI-Helper» для замовлення освітніх послуг : дипломний проєкт ... бакалавра : 121 Інженерія програмного забезпечення / Люшенко Леся Анатоліївна. – Київ, 2024. – 118 с.