Вебзастосунок «KPI-Helper» для замовлення освітніх послуг

dc.contributor.advisorЛюшенко, Леся Анатоліївна
dc.contributor.authorПідручний, Владислав Миколайович
dc.date.accessioned2024-09-16T10:49:49Z
dc.date.available2024-09-16T10:49:49Z
dc.date.issued2024
dc.description.abstractДаний дипломний проєкт присвячений розробці програмного застосунку для замовлення освітніх послуг. Програмний застосунок розроблено у вигляді вебсайту, основним призначенням якого є налагодити процес пошуку необхідних освітніх послуг різних напрямів, створити інформаційний простір, де кожен студент може знайти застосування своїм унікальним знанням та вмінням, та можливості покращити їх. Таким чином створюється спільнота здобувачів освіти, яка підтримує одне одного, допомагаючи вирішувати конкретні завдання та досягати своїх цілей. У роботі було обґрунтовано та проаналізовано тематику проєкту, розглянуто існуючі рішення для розв'язання поставленої задачі, вибрано інструменти для реалізації проєкту, виконано аналіз структури та архітектури програмного застосунку, а також проведено його тестування. Програмний застосунок забезпечує безпеку інформації шляхом обмеження доступу лише для користувачів, які зареєстровані і авторизовані. Функціональність програмного застосунку стає доступною лише після реєстрації та входу в систему. У результаті даного дипломного проєкту було розроблено архітектуру, серверну та клієнтську частину, інтерфейс користувача у вигляді вебзастосунку, панель керування для адміністратора, розроблено базу даних, що забезпечує ефективну взаємодію та зручне користування для студентської спільноти.
dc.description.abstractotherThis diploma project is dedicated to the development of a software application for ordering educational services. The software application was developed in the form of a website, the main purpose of which is to establish the process of finding the necessary educational services in various areas, to create an information space where each student can find application of his unique knowledge and skills, and opportunities to improve them. In this way, a community of education seekers is created, which supports each other, helping to solve specific tasks and achieve their goals. In the work, the subject of the project was substantiated and analyzed, existing solutions for solving the task were considered, tools were selected for the implementation of the project, and the structure and architecture of the software application was analyzed. and its testing was also carried out. The software application ensures information security by restricting access only to users who are registered and authorized. The functionality of the software application becomes available only after registration and login. As a result of this diploma project, an architecture, server and client part, a user interface in the form of a web application, a control panel for the administrator, a database that provides effective interaction and convenient use for the student community were developed.
dc.format.extent118 с.
dc.identifier.citationПідручний, В. М. Вебзастосунок «KPI-Helper» для замовлення освітніх послуг : дипломний проєкт ... бакалавра : 121 Інженерія програмного забезпечення / Люшенко Леся Анатоліївна. – Київ, 2024. – 118 с.
dc.identifier.urihttps://ela.kpi.ua/handle/123456789/68974
dc.language.isouk
dc.publisherКПІ ім. Ігоря Сікорського
dc.publisher.placeКиїв