Ескіз недоступний

Дистанційний курс з дисципліни «Практичний курс іноземної мови професійного спрямування» до самостійної роботи студентів 3 курсу спеціальності 131 Прикладна механіка ОП «Технології виробництва літальних апаратів» навчально-наукового Механіко-машинобудівного інституту укладено відповідно до силабусу навчальної дисципліни «Практичний курс іноземної мови професійного спрямування». Метою курсу є формування у студентів іншомовної компетентності на рівні не нижчому ніж В2. Створення зазначеного курсу на платформі Sikorsky Google Workspace for Education спрямоване на ефективне сприйняття і засвоєння іншомовного професійно орієнтованого мовленнєвого матеріалу, а також на формування навичок, розвиток і вдосконалення умінь в аудіюванні, читанні, письмі та перекладі. Навчальний курс складається з 9 основних модулів, текстів і завдань для додаткового опрацювання. Додатки включають теоретичний матеріал до написання резюме, звітів і мотиваційних листів. Курс охоплює 9 тем професійної тематики: “Decambering”, “Casting”, “Lost-wax casting”, “Semi-solid metal casting”, “Crucible”, “Forging”, “Press forging”, “Mould processes”, “Spray forming”. Кожна тема містить автентичні англомовні тексти за фахом та розроблені до них вправи (некомунікативні, умовно-комунікативні).

дистанційний курс, Decambering”, “Casting”, “Lost-wax casting”, “Semi-solid metal casting”, “Crucible”, “Forging”, “Press forging”, “Mould processes”

Галацин, К. О. Дистанційний курс з дисципліни «Практичний курс іноземної мови професійного спрямування» до самостійної роботи студентів 3 курсу ОП «Технології виробництва літальних апаратів» НН ММІ [Електронний ресурс] / К. О. Галацин, А. М. Фещук, О. Г. Корбут ; КПІ ім. Ігоря Сікорського. – Електронні текстові дані (1 файл: , Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2023. – 227 с. – Назва з екрана.