Самоосвіта як складова освітнього процесу в університеті

Автори

Духаніна, Наталія Мар'янівна

Молодий вчений

Статтю присвячено аналізу сутності та виокремленню особливостей самоосвіти студентів у процесі їхньої професійної підготовки упродовж навчання у вищому навчальному закладі. Наведено основні етапи самоосвіти студентів та розглянуто умови їхньої самоосвітньої діяльності. Акцентовано на важливості даного виду роботи у професійному становленні, розширенні горизонтів навчальної і професійної підготовки, уможливленні змішування різних форм і методів навчання (традиційних та новітніх) у межах однієї дисципліни та на рівні спеціальності. Наголошено на важливості інтеграції масових відкритих онлайн-курсів в освітній процес.

самоосвіта, професійна підготовка, умови та етапи самоосвітньої діяльності, самостійна робота, масові відкриті онлайн-курси, вищий навчальний заклад, self-education, professional training, conditions and stages of self-education, independent work, massive open online courses, higher educational establishment

Духаніна, Н. М. Самоосвіта як складова освітнього процесу в університеті / Духаніна Н. М. // Молодий вчений. - № 4 (68). - Херсон, 2019. - С. 248-251.