Підприємство з виготовлення сувенірної продукції з дослідженням колірних характеристик відбитків на текстилі

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2024

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

КПІ ім. Ігоря Сікорського

Анотація

Завдання магістерської дисертації полягає у створенні проєкту підприємства з виготовлення сувенірної продукції з дослідженням колірних характеристик відбитків на текстилі. Для вирішення поставленого завдання у роботі було виконано: аналітичний огляд сучасного стану технологій; аналіз знайденої інформації; вивчення друкарського обладнання та матеріалів для цифрового друку на текстильних виробах; ознайомлення з методами та засобами контролю якості кольоровідтворення; формування актуальності дослідження; визначення об’єкту та предмету дослідження; розроблення тестових зразків; проведення дослідження друкарського зразку; вираження результатів дослідження; проєктування інженерно-технічного забезпечення виробництва; формування завдання на інженерно-технічне забезпечення виробництва; підрахунок техніко-економічних показників проєкту.

Опис

Ключові слова

цифровий друк, текстильний виріб, DTF, DTG, кольоровідтворення, зразок, зображення, дослідження, промислове завдання, обладнання, витратні матеріали, розрахунки, старт-ап, Digital printing, textile product, color reproduction, sample, image, research, industrial task, equipment, consumables, calculations, startup

Бібліографічний опис

Горін, Д. А. Підприємство з виготовлення сувенірної продукції з дослідженням колірних характеристик відбитків на текстилі / Горін Дмитро Андрійович : магістерська дис. : 186 Видавництво та поліграфія. – Київ, 2024. – 128 с.

DOI