Магістерська дисертація: 69 сторінок, 22 слайдів для проектора, 19 першоджерел. Пандемія Covid-19 та військовий стан мають значний вплив на суспільство, зокрема на освітній процес. Пандемія спричинила масовий перехід на дистанційне навчання, що виявило нові виклики для студентів та викладачів. Військовий стан, блекаути, вимушений виїзд дітей за кордон та інші пов'язані з цим кризи створюють додаткові стресові фактори, такі як небезпека для життя, вимушене переселення та порушення нормального навчального процесу. В результаті цих кризових ситуацій спостерігається погіршення академічних результатів та психологічного стану здобувачів освіти. Незважаючи на значну кількість досліджень, присвячених окремим аспектам впливу Covid-19 та військового стану, комплексний аналіз їх одночасного впливу на студентів різних рівнів акредитації є недостатньо вивченим. Це дослідження має на меті заповнити цю прогалину та надати цінні дані для розробки ефективних заходів підтримки. Мета та завдання роботи: Метою роботи є визначення та аналіз впливу пандемії Covid-19 та військового стану на успішність та особистісні почуття здобувачів освіти різних рівнів акредитації, а також розробка рекомендацій для покращення їх адаптації в умовах кризи. Завданнями дослідження є: 1) Вивчення існуючих теоретичних підходів до аналізу впливу пандемії та військового стану на освітній процес. 2) Розробка методики оцінювання впливу пандемії Covid-19 та військового стану на успішність та особистісні почуття студентів. 3) Проведення емпіричних досліджень серед здобувачів освіти різних рівнів акредитації. 4) Аналіз отриманих даних та формулювання висновків щодо впливу пандемії та військового стану. Об’єкт дослідження: освітній процес в умовах пандемії Covid-19 та військового стану. Предмет дослідження: вплив пандемії Covid-19 та військового стану на успішність та особистісні почуття здобувачів освіти. Методи дослідження: анкетування, статистичний аналіз даних, кореляційний аналіз, математичні методи в психології, аналіз наукової літератури. Публікації: Тези доповідей на Міжнародній науковій конференції із сучасних тенденцій наукових досліджень (м. Рига, Латвійська Республіка), 30-31 травня 2024р.

статистика, математична модель, психологічний стан здобувачів освіти, аналіз, регресія, гіпотеза, вибірка, критерій, порівняння, statistics, mathematical model, psychological state of students, analysis, regression, hypothesis, sampling, criterion, comparison

Гаврилов, Д. Г. Аналіз впливу екстремальних ситуацій на успішність та особистісні почуття здобувачів освіти різних рівнів акредитації : магістерська дис. : 111 «Математика» / Гаврилов Денис Геннадійович. – Київ, 2024. – 58 с.