Ескіз недоступний

Дистанційний курс "Introduction to Professional Communication. Applied Mechanics" з дисципліни «Практичний курс іноземної мови» до самостійної роботи студентів 2 курсу спеціальності 131 Прикладна механіка навчально-наукового Механіко-машинобудівного інституту укладено відповідно до силабусу навчальної дисципліни «Практичний курс іноземної мови». Курс розроблено на основі навчального посібника з англійської мови професійного спрямування для студентів спеціальності 131 Прикладна механіка навчально-наукового механіко-машинобудівного інституту «Introduction to professional communication» укладачів Ю. Е. Лавриш, К. О. Галацин, О. Г. Корбут, А. М. Фещук, О. О. Коваленко, 2022 р. Метою курсу є формування у студентів іншомовної професійно орієнтованої компетентності на рівні не нижчому ніж В2. Створення зазначеного курсу на платформі Sikorsky Google Workspace for Education спрямоване на ефективне сприйняття і засвоєння іншомовного професійно орієнтованого мовленнєвого матеріалу, а також на формування навичок, розвиток і вдосконалення умінь в аудіюванні, читанні, письмі та перекладі. З метою підготовки студентів 2 курсу до вивчення дисципліни «Практичний курс іноземної мови професійного спрямування» передбачено самостійну роботу над дистанційним курсом «Introduction to professional communication», який містить автентичні англомовні тексти за фахом та розроблені до них вправи (некомунікативні, умовно-комунікативні).

дистанційний курс, “Engineering”, “Mechanical Engineering”, “Instructions”, “Safety Rules”, “Workshop”, “Computer Technologies and Engineering”

Галацин, К. О. Дистанційний курс «Introduction to Professional Communication» з дисципліни «Практичний курс іноземної мови» до самостійної роботи студентів 2 курсу спеціальності 131 Прикладна механіка навчально-наукового Механіко-машинобудівного інституту [Електронний ресурс] / К. О. Галацин, А. М. Фещук, О. Г. Корбут ; КПІ ім. Ігоря Сікорського. – Електронні текстові дані (1 файл: 10,73 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2023. – 202 с. – Назва з екрана.