Розпізнавання емоцій людини в реальному часі

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2023

Науковий керівник

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

КПІ ім. Ігоря Сікорського

Анотація

В данній роботі висвітлено значущість та актуальність використання нейронних мереж для розпізнавання емоцій людини у реальному часі. Досліджено можливості використання згорткових нейронних мереж для ефективного аналізу та класифікації емоцій на обличчях. Описано процес розробки програми з використанням JavaScript та TensorFlow, а також висвітлено потенційні можливості оптимізації цієї програми для покращення швидкості та точності розпізнавання емоцій. Ця робота пропонує високо ефективне рішення для розпізнавання емоцій, яке може знайти своє застосування в різних сферах, від медицини та соціальних досліджень до маркетингу та розваг. Вона підкреслює значущість розвитку технологій, спрямованих на покращення взаємодії між людьми та комп'ютерами, та відображає важливість використання інноваційних методів для поліпшення якості життя людей.

Опис

Ключові слова

розпізнавання емоцій з відеопотоку, згорткові нейронні мережі, датасети, методи оптимізації, машинне навчання, tensorflow, javascript, relu

Бібліографічний опис

Сушильников, К. Д. Розпізнавання емоцій людини в реальному часі : магістерська дис. : 122 Комп’ютерні науки / Сушильников Кирило Дмитрович. – Київ, 2023. – 83 с.

DOI