Система контролю доступу з розпізнаванням облич

Пояснювальна записка магістерської дисертації складається з чотирьох розділів, містить 23 таблиці, 9 додатків та 19 джерел – загалом 103 сторінки. Об`єкт дослідження: система, що використовує алгоритми розпізнавання облич для відеофіксації студентів та їх обліку. Мета магістерської дисертації: розробка системи контролю доступу із розпізнаванням облич у контексті обліку студентів в університеті.У першому розділі було проведено аналіз існуючих рішень і було поставлено ціль та задачу розробити систему контролю доступу з розпізнаванням облич у контексті обліку студентів в університеті. У другому розділі проведено аналіз алгоритмів виявлення і ідентифікації облич, а також було проведено аналіз фреймворків, які можуть бути використані. У третьому розділі було розроблено алгоритм розпізнавання облич з використанням конволюційних нейронних мереж. Було розроблено і протестовано комп’ютерний додаток. У четвертому розділі було розроблено стартап проєкт.

нейронні мережі, розпізнавання облич, СКУД, відеофіксація, інформаційна система

Усенко, В. В. Система контролю доступу з розпізнаванням облич : магістерська дис. : 126 Назва спеціальності Інформаційні системи та технології / Усенко Вадим Вікторович – Київ, 2024. – 103 с.