Розробка багатокоординатного верстата з паралельними кінематичними зв’язками

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2018

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Анотація

Об’єм графічної частини 10 аркушіф формату А1, пояснювальна записка 93 ст. Тема магістерської дисертації «Розробка багатокоординатного верстата з паралельними кінематичними зв’язками» Робота виконувалась в рамках наукової роботи за власною ініціативою затвердженою на кафедрі та зареєстрованою в УкрНТІ (№ 0115U004667). Розроблена цільова функція для оптимізації основних конструктивних параметрів верстата та його вузлів; Формулювання обмежень задачі оптимізації для вибору конструктивних параметрів вузлів верстата з точки зору оптимізації розмірів зони обробки та розподілу навантажень приводів верстата та вибору двигунів приводів. Розроблена конструкція 5-ти координатного верстата з паралельними кінематичними зв’язками. Створена методика та алгоритм визначення раціональних конструктивних параметрів верстата з паралельними кінематичними зв’язками та розроблена розрахункова процедура в пакеті MatCAD для реалізації алгоритму. Отримані значення конструктивних параметрів використані при створенні 3D моделі в пакеті Inventor. Результати розробки доповідались та були опубліковані в тезах Всеукраїнської науково-технічної конференція молодих вчених та студентів «Інновації молоді - машинобудуванню» Секція "Машинобудування".

Опис

Ключові слова

багатокоординатний металорізальний верстат, паралельні кінематичні зв’язки, оптимізація конструктивних параметрів, multi-coordinate metal cutting machine, parallel kinematic bonds, optimization of structural parameters, многокоординатного металлорежущий станок, параллельные кинематические связи, оптимизация конструктивных параметров

Бібліографічний опис

Алексейчук, Д. А. Розробка багатокоординатного верстата з паралельними кінематичними зв’язками : магістерська дис. : 133 Галузеве машинобудування / Алексейчук Дмитро Андрійович. – Київ, 2018. – 89 с.

DOI