Алгоритм траєкторної фільтрації джерела випромінювання за даними різницево-далекомірної системи

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2023

Науковий керівник

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

КПІ ім. Ігоря Сікорського

Анотація

Дипломна робота на тему "Алгоритм траєкторної фільтрації джерела випромінювання за даними різницево-далекомірної системи" складається з пояснювальної записки обсягом 69 сторінок, містить 41 рисунок, 2 таблиці, 2 додатки та 11 посилань. Мета даної роботи є розробка алгоритму траєкторної фільтрації джерела радіовипромінювання за даними різнецево-далекомірної системи. Впровадження пасивної радіолокації для виявлення та захисту від безпілотних літальних апаратів (БПЛА) є необхідним кроком у розвитку систем національної безпеки та оборони. У зв'язку із широким поширенням та доступністю БПЛА, вони стали потенційною загрозою не лише у військовій сфері, але й у цивільному житті. У роботі розроблено алгоритм визначення координат БПЛА п прямокутній системі координат різницево-далекомірним методом з використанням чисельної оптимізації з обмеженнями. З використанням методу калманівської фільтрації розроблено алгоритм траєкторної фільтрації за даними різницево-далекомірної системи джерела радіовипромінювання і проведено його аналіз шляхом статистичного моделювання.

Опис

Ключові слова

різницево-далекомірна система, джерело радіовипромінювання, безпілотний літальний апарат, калманівська фільтрація, критерій мінімуму середнього квадрату похибки

Бібліографічний опис

Мартинов, Д. П. Алгоритм траєкторної фільтрації джерела випромінювання за даними різницево-далекомірної системи : дипломна робота ... бакалавра : 172 Телекомунікації та радіотехніка / Мартинов Данило Павлович. – Київ, 2023. – 80 с.

DOI