Переробка біомаси. Лабораторний практикум

Ескіз недоступний

Лабораторні роботи, представлені в практикумі, призначені для ознайомлення студентів з основами аналізу біомаси та отримання з неї деяких корисних речовин. В лабораторному практикумі наведено теоретичну інформацію щодо показників якості біомаси та продуктів із неї, а також приклади розв’язання типових задач. Лабораторний практикум «Переробка біомаси» розроблено для студентів спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія».

біомаса, зольність, вологість, екстракція, ефірні олії, біопластик

Переробка біомаси. Лабораторний практикум [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія», освітньої програми «Біотехнології» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: Н. Б. Голуб, К. О. Щурська, Є. В. Кузьмінський. – Електронні текстові дані (1 файл: 3,11 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021. – 76 с. – Назва з екрана.