Платформа пошуку менторів для онлайн навчання

Дипломна робота другого (магістерського) рівня вищої освіти на тему «Платформа пошуку менторів для онлайн навчання» складається зі вступу та 4 розділів. Загальний обсяг роботи: 126 сторінок, 12 таблиць, 50 рисунків, 3 додатки. Перелік посилань нараховує 15 найменувань. Об’єкт дослідження: Об'єктом дослідження є процес взаємодії та розробки архітектури та програмного забезпечення для онлайн платформи, призначеної для пошуку та залучення менторів, забезпечення ефективної взаємодії між учнями та менторами, а також управління навчальними процесами у межах створеної системи. Предмет дослідження: Предметом дослідження є методи та технології проектування, розробки, тестування та оптимізації програмного забезпечення для створення і підтримки онлайн платформи пошуку менторів, включаючи інтерфейс користувача, систему рекомендацій, базу даних менторів та учнів, а також забезпечення безпеки та надійності функціонування платформи.

застосунок, API, ментор, студент, курс, архітектура

Мінченко, В. Ю. Платформа пошуку менторів для онлайн навчання : магістерська дис. : 121 Інженерія програмного забезпечення / Мінченко Володимир Юрійович. – Київ, 2023. – 230 с.