Студія зі створення інтерактивних медіа з дослідженням процесів створення AR-елементів

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2021

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

КПІ ім. Ігоря Сікорського

Анотація

Магістерська дисертація присвячена проєктуванню студії зі створення інтерактивних медіа з дослідженням процесів створення AR-елементів. Для вирішення поставленого завдання у роботі було виконано аналітичний огляд літературних джерел, документів та патентів, встановлено пріоритетні напрямки розвитку досліджуваної тематики, визначено влив застосування AR- масок на поширення електронних медіа. Обрано методи та засоби проведення дослідження, розроблено тестові зразки та протестовано їх на цільовій аудиторії, визначено яким чином їх застосування підвищує попит на електронні медіа. Спроєктовано сучасне підприємство, що займається створенням електронних медіа та концепцій їх поширення серед аудиторії. Створено та розраховано промислове завдання, визначено його техніко-економічні показники, розроблено стартап-проєкт.

Опис

Ключові слова

інтерактивні медіа, апаратне зебезпечення, програмне забезпечення, апаратне забезпечення, проєктування, доповнена реальність

Бібліографічний опис

Клименко, Ю. М. Студія зі створення інтерактивних медіа з дослідженням процесів створення AR-елементів : магістерська дис. : 186 Видавництво і поліграфія / Клименко Юлія Михайлівна. – Київ, 2021. – 109 с.

DOI