Електронний архів наукових та освітніх матеріалів КПІ ім. Ігоря Сікорського

ELAKPI – інституційний репозитарій, що накопичує, зберігає, розповсюджує та забезпечує довготривалий, постійний та надійний доступ через Інтернет до наукових та освітніх матеріалів професорсько-викладацького складу, співробітників, студентів, аспірантів та докторантів КПІ ім. Ігоря Сікорського. За посиланням можна ознайомитися з положенням про ELAKPI.

Доступ до матеріалів ELAKPI

Доступ до повних текстів матеріалів ELAKPI вільний в мережі Інтернет, крім:

  • частини матеріалів з зібрань факультетів/кафедр, завантажених до 2016 року, доступ до яких надається в локальній мережі університету, що вказано в описі матеріалу;
  • звітів про НДР – доступ з комп’ютерів у залі № 6.6 НТБ;
  • дисертацій та авторефератів, завантажених до 2016 року, які доступні тільки для перегляду з комп’ютерів у залі № 6.6 НТБ.

Щоб отримати права на перегляд/скачування повних текстів ресурсів, доступних тільки в локальній мережі університету, зареєстровані користувачі Бібліотеки КПІ ім. Ігоря Сікорського можуть скористатися послугою Віддалений доступ до "локальних" ресурсів.

Розміщення матеріалів в ELAKPI
Контакти

Бібліотека КПІ ім. Ігоря Сікорського, зал № 4.4, тел. +38 (044) 204-96-72, elakpi@library.kpi.ua, elakpi.ntb@gmail.com

 

Фонди

Виберіть фонд, щоб переглянути його зібрання.

Зараз показуємо 1 - 40 з 40

Нові надходження

ДокументВідкритий доступ
Виявлення джерел випромінювання бортових систем БПЛА
(КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2024) Єлін, Євген Євгенович; Мосійчук, Віталій Сергійович
До бакалаврської дипломної роботи Єліна Євгена Євгеновича. На тему: “Детекція джерел випромінювання бортових систем БпЛА”. Пояснювальна записка до бакалаврської роботи: 57 сторінок, 34 рисунка, 4 таблиці, 16 джерел. Об’єкт дослідження - узагальнення та вивчення методів виявлення радіовипромінювання штатних трансиверів БпЛА. Мета роботи – розробити концептуальне рішення по визначенню наявності в зоні радіонагляду наявності БпЛА по рівню випромінювання. У сучасному світі, де загроза з боку безпілотних літальних апаратів зростає, системи їх виявлення стають все більш важливими, пропонуючи універсальні рішення для різних завдань з забезпечення безпеки. Дана дипломна робота присвячена розробці концептуальної функціональної схеми пристроя радіочастотного моніторингу для визначення присутності джерела випромінювання шуканого радіосигналу в заданому діапазоні частот і в заданому розкриві діаграми спрямованності антени. В роботі проведено аналіз існуючих методів виявлення та зроблено огляд існуючих рішень РЧ моніторингу.
ДокументВідкритий доступ
Автоматизована система контролю температури, вологості та протікання води в приміщенні
(КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2024) Юськов, Владислав Анатолійович; Перегудов, Сергій Миколайович
В дипломному проєкті описано та спроектовано автоматизовану систему контролю температури, вологості та протікання води в приміщенні. Метою проєкту була реалізація системи, яка буде захищати від надзвичайних ситуацій, пов’язаних із протіканням води та в якій буде присутня функція керування температурою, вологістю у приміщенні і автоматизованими модулями, що працюють синхронізовано з головним пристроєм. Для цього було створено головний блок, датчики протікання, температури, вологості і розроблено схеми електричні принципові, друковані плати та корпуси, обґрунтовано вибір елементної бази. Всі пристрої функціонують на базі ESP8266 – це серія мікроконтролерів з вбудованим WiFi-модулем, які передають сигнали за допомогою бездротового зв'язку, можуть працювати як точка доступу (AP) чи в режимі точки доступу і клієнта одночасно (STA+AP). Головний блок відповідає за обробку сигналів від датчиків та за подання команд до модулів, а саме синхронізований з автоматичними кранами для перекриття водопостачання, терморегуляторами для контролю температури, реле до якого може бути підключена витяжка вентиляції, сигналізація, чи електроживлення приміщення тощо. Результатами роботи є конструкторська документація в якій описано всі етапи та процеси реалізації даної системи. Дипломний проєкт складається з пояснювальної записки обсягом 77 сторінок, включає 76 рисунків, 1 таблиця, 3 креслень, 48 посилань, 6 додатків.
ДокументВідкритий доступ
Індикатор амплітуди сейсмічних хвиль
(КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2024) Кречетов, Дмитро Олександрович; Мовчанюк, Андрій Валерійович
Кречетов Д.О. Індикатор амплітуди сейсмічних хвиль. Обсяг текстової частини дипломного проєкту становить 45 сторінок. Проєкт містить 47 ілюстрацій, 6 таблиці, 3 кресленика, 2 додатки та 15 бібліографічних найменувань за переліком посилань. Метою проєкту є розробка приладу для знаходження та відстеження амплітудних коливань . Для досягнення цієї мети було використано сучасний сейсмічний датчик, акселерометр, такий як LSM6DS0 та налагоджувальна плата на базі мікроконтролера STM32F401RE.У результаті розроблено систему, яка забезпечує точне виявлення амплітудних коливань як людини так і інших об’єктів на певній відстані. Система продемонструвала високу ефекти-вність і надійність у реальних умовах експлуатації, знайшовши застосування у захисті певній території, контролем за певними об’єктами, автомобільної загруженості тощо. Рекомендації щодо використання розробленої системи включають її впровадження в різних галузях для підвищення безпеки та ефективності виконання завдань. Отримані результати відкривають нові перспективи для по-дальших досліджень та вдосконалення подібних систем. Сподіваюсь, що проєкт принесе значну користь, забезпечивши успішне виконання завдань в певному напрямку використання.
ДокументВідкритий доступ
Цифровий рекурсивний фільтр оцінки стану рухомих технічних об'єктів аграрного сектору в умовах GPS-навігації
(КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2024) Куцевол, Андрій Миколайович; Дружинін, Володимир Анатолійович
Текстова частина бакалаврської роботи: 59 сторінок, 12 рисунків, 5 графіків, 11 джерел. Об'єктом дослідження - процес виявлення місцезнаходження рухомого технічного об’єкту аграрного сектору. Предметом дослідження - методи і алгоритми покращення точності виявлення рухомого технічного об’єкту аграрного сектору Мета роботи – аналіз можливих рішень підвищення точності місцезнаходження об’єкту та створення цифрового рекурсивного фільтру Методи дослідженн – У даній роботі використовувався метод Калмана для звуження ширини головної пелюстки, що призводить до покращення точності місцезнаходження рухомого технічного об’єкта. В даній роботі проведено аналіз супутникових систем навігацій, виявлено принцип їх роботи, переваги та недоліки. Приведено основні переваги використання супутникових систем навігації у сільськогосподарському секторі. Проведено аналіз існуючих методів звуження ширини головної пелюстки, можливих методів покращення точності місцезнаходження рухомого технічного об’єкту. У практичній частині дипломної роботи використовуючи програмне забезпечення побудовано цифровий рекурсивний фільтр оцінки стану рухомих технічних об’єктів за методом Калмана. Галузь використання – супутникова система навігації.
ДокументВідкритий доступ
Оптимальне планування розміщення Starlink
(КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2024) Лавренюк, Дар’я Олександрівна; Приходько, Ірина Олександрівна
Дипломна робота містить 70 сторінок, 31 рисунок, 3 таблиці. Було використано 29 джерел інформації. Актуальність роботи. Тема є надзвичайно актуальною, оскільки від правильного планування залежить якість покриття, ефективність використання ресурсів та економічна доцільність впровадження системи. Успішне територіальне планування дозволяє забезпечити надійне покриття, мінімізувати витрати та максимально використати потенціал супутникової технології. Мета роботи. Метою даної дипломної роботи є дослідження методів та інструментів територіального планування для оптимального розміщення терміналів Starlink в Україні, аналіз технічних та правових аспектів впровадження системи, а також розробка рекомендацій для покращення процесу планування. Об’єкт дослідження: супутникова система Starlink.