Дослідження процесів ферментації у лінії виробництва паштетів

Дисертація освітньої програми «магістр» виконана на тему: «Дослідження процесів ферментації у лінії виробництва паштетів» / НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»; керівник д.т.н., проф. Мельник Вікторія Миколаївна; виконавець Швиденко Віталій Володимирович, студент групи БІ-01мп. Дисертація включає: – пояснювальну записку, яка містить: перелік скорочень, умовних позначень, вступ, 5 розділів, висновки, перелік посилань та додатки. Повний обсяг пояснювальної записки становить 93 сторінок, 29 рисунків, 16 таблиць і перелік посилань з 26 найменувань. – графічну частину: апаратурно-технологічна схема лінії виробництва (А1); складальні креслення: Варильний котел (А1), Кришка (А1), Подвійний запобіжний клапан (А2), Завданням магістерської дисертації є дослідження інтенсифікації процесу денатурації білка під впливом ультразвукового випромінювання. В першому розділі наведено характеристику готового продукту, вимоги до сировини та виробництва, основні поняття в області ультразвуку. В другому розділі представлено експериментальне дослідження, що включає в себе опис експериментальної установки, методика проведення експерименту, методика обробки та аналіз результатів експериментів та висновки по результатам дослідження впливу ультразвукової дії на процес тендеризації м’ясної сировини. В третьому розділі описано обґрунтування вибору конструкції апаратів, опис конструкції, вибір матеріалів В четвертому розділі наведено розрахунки, що підтверджують працездатність та надійність конструкції кристалізатора. В п’ятому розділі наведений розрахунок Стартапу.

денатурація, ультразвук, паштет, обладнання, denaturation, ultrasound, pate, equipment

Швиденко, В. В. Дослідження процесів ферментації у лінії виробництва паштетів : магістерська дис. : 133 Галузеве машинобудування / Швиденко Віталій Володимирович. – Київ, 2021. – 97 с.