Гусеничний рушій наземного роботизованого комплексу
Вантажиться...
Дата
2024
Автори
Науковий керівник
Назва журналу
Номер ISSN
Назва тому
Видавець
КПІ ім. Ігоря Сікорського
Анотація
Магістерська дисертація на тему «Гусеничний рушій наземного
роботизованого комплексу», містить 76 сторінок пояснювальної записки, рисунків 28 , таблиць 18 , використаних джерел – 19, ілюстрації, що включають 11 слайдів презентації графічної частини.
Актуальність теми: Гусеничний рушій наземного роботизованого
комплексу, застосовуються в різних галузях, найбільш актуальною є військове застосування. Одним з ключових елементів роботи є гусеничний рушій. Він забезпечує високу прохідність на різних типах поверхні, що особливо важливо на складних місцевостях. Актуальність гусеничного рушія для наземного роботизованого комплексу є забезпечення надійної мобільності, стійкості,
прохідності і ефективності в реальних умовах.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами: Ця робота
виконана в межах науково-дослідної роботи кафедри «Конструювання машин» Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Дослідження спрямоване на розробку гусеничного рушія наземного роботизованого комплексу.
Метою дослідження: Основною метою дослідження є розробка гусеничного рушія для наземного роботизованого комплексу, який забезпечить високу прохідність, маневреність і стійкість на різних типах поверхонь.
Задачі дослідження:
1. Патентно- інформаційні дослідження
2. Розроблення схемних, та конструктивних рішень гусеничного рушія.
3. Проектні розрахунки гусеничного рушія
Об'єкт і предмет дослідження: Об'єктом дослідження є гусеничний рушій
наземного роботизованого комплексу. Предметом дослідження є конструктивні рішення для підвищення прохідності, ефективності та надійності гусеничних рушіїв.
Методи дослідження: Теоретичні та експерементальні дослідження.
Наукова новизна отриманих результатів: Науковою новизною є розробка
конструкції гусеничного рушія, що дозволяє, підвищити зчеплення з різними поверхнями та зменшити енергетичні витрати при русі. Вперше в рамках цього дослідження запропоновано використання нових матеріалів для виготовлення елементів гусеничних рушіїв, що знижує вартість конструкції, покращена прохідність.
Практичне значення отриманих результатів: Полягає в тому, що
розроблені конструктивні рішення можуть бути використані у різних галузях, зокрема в військових технологіях та при проведенні досліджень в складних умовах.
Це дозволить підвищити мобільність і ефективність таких систем.
Опис
Ключові слова
Гусеничний рушій, роботизовані комплекси, прохідність, маневреність, Tracked drive, robotic complexes, passability, maneuverability
Бібліографічний опис
Жабровець, О. А. Гусеничний рушій наземного роботизованого комплексу : магістерська дис.: 131 Прикладна механіка / Жабровець Олег Анатолійович. - Київ, 2024. - 84 с.